Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
669,00 zł szt.
669.00
Cena za opakowanie: 669,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 56 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 62 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Długość | 60 cm |
| ID produktu | #41943 |
Opis
Besco Virgo Next Duo 60 OL-60-VND przyścienny dwustronny odpływ liniowy- podstawowe informacje o
odpływie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom szczotkowany
- materiał: stal/ABS
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 60x600 mm
- wysokość: 62 mm
Produkty powiązane
