Cena za opakowanie: 669,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 56 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 62 mm |
| Rodzaj | Liniowy |
| Długość | 80 cm |
| ID produktu | #41937 |
Opis
Besco Virgo Black 80 OL-80-VBL odpływ liniowy z czarnym szklanym rusztem- podstawowe informacje o
odpływie:
Dane techniczne :
- kolor: szkło czarne
- materiał: stal/ABS/szkło
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 60x800 mm
- wysokość: 62 mm
