Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
765,00 zł szt.
765.00
Cena za opakowanie: 765,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 56 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 62 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Długość | 80 cm |
| ID produktu | #41949 |
Opis
Besco Virgo Next Black 80 OL-80-VNB przyścienny odpływ liniowy z czarnym szklanym rusztem- podstawowe informacje o odpływie:
Dane techniczne :
- kolor: czarne szkło
- materiał: stal/ABS/szkło
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 60x800 mm
- wysokość: 62 mm
Produkty powiązane
