Cena za opakowanie: 565,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 56 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 72 mm |
| Rodzaj | Liniowy |
| Długość | 70 cm |
| ID produktu | #41928 |
Opis
Besco Virgo 360 70 Duo OL-70-V360 chromowany odpływ liniowy dwustronny- podstawowe informacje o
odpływie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- materiał: stal/ABS
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 60x700 mm
- wysokość: 72 mm
