Cena za opakowanie: 595,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 56 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 62 mm |
| Rodzaj | Liniowy |
| Długość | 90 cm |
| ID produktu | #41735 |
Opis
Besco Virgo Duo 90 OL-90-VD stalowy odpływ linowy dwustronny- podstawowe informacje o odpłyeir:
Dane techniczne :
- kolor: stal szczotkowana
- materiał: stal/ABS
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 60x900 mm
- wysokość: 62 mm
