Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
129,00 zł
120,00 zł m2
118.80
Cena za opakowanie: 118,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją:
129,00 zł
Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,99 m2 |
| Producent | Arcana-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 11 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18,575 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x30 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #68631 |
Opis
Arcana Spuma Menta 30x30 imitacja betonu z efektem mieszania farby - podstawowe informacje o płytce:
Produkty powiązane
