Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
165,00 zł m2
232.65
Cena za opakowanie: 232,65 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Arcana Spuma-R Tutti Frutti 59,3x59,3 imitacja betonu z efektem mieszania farby - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,41 m2 |
| Producent | Arcana-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28,03 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #60241 |
Produkty powiązane
