Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
159,00 zł m2
228.96
Cena za opakowanie: 228,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Arcana Spuma-R Tutti Frutti 60x120 imitacja betonu z efektem mieszania farby - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Arcana-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 11 mm |
| Waga opakowania (kg) | 36,125 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60202 |
Produkty powiązane
