Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
149,00 zł m2
93.87
Cena za opakowanie: 93,87 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Arcana Spuma Sorbetto Moka 8x31,5 imitacja betonu z efektem mieszania farby - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,63 m2 |
| Producent | Arcana-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 11,95 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 8x30 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60230 |
Produkty powiązane
