Cena za opakowanie: 489,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Tourmalet Acero Texture Ant. L9 59,6x59,6 – industrialne płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki podłogowe Porcelanosa Tourmalet Acero Texture Ant. L.9 59,6x59,6 zwracają uwagę surowością. Szara, monochromatyczna barwa nawiązuje do koloru skał granitowych. Wrażenie naturalności potęguje strukturalne wykończenie i drobne, punktowe żłobienia, które wiernie oddają kamienną fakturę. Hiszpańska imitacja kamienia swoją surowością i chłodem wpisuje się w wiele aktualnych trendów wnętrzarskich stawiających na oszczędność formy. Jednocześnie szarość jest kolorem neutralnym, który może być tłem dla elementów w każdym innym odcieniu – od pastelowego błękitu po ognistą czerwień. Dlatego szare fafle Porcelanosa Tourmalet Acero Texture Ant. L.9 59,6x59,6 sprawdzają się też w aranżacjach typu vintage, a nawet w wyrazistym stylu pop art.
Porcelanosa Tourmalet Acero Texture – wytrzymałe kafle na podłogę w domu, w biurze, na tarasie i balkonie
Hiszpańska propozycja to wybór nie tylko nowoczesnego designu, ale także najwyższej jakości, do której szczególną uwagę przywiązuje Porcelanosa. Tourmalet Acero Texture Ant. dzięki strukturalnemu wykończeniu zapewniają doskonałe parametry antypoślizgowości. Dlatego imitacja kamienia jest odpowiednim wyborem na podłogi w wymagających pomieszczeniach, takich jak kuchnie i łazienki, a także do miejsc użytkowych, takich jak intensywnie eksploatowane biura, urzędy, hotele i restauracje, gdzie zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa jest kwestią priorytetową.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,42 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,7 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61970 |
