Cena za opakowanie: 414,70 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Tourmalet Black L 59,6x59,6 – surowa elegancja czarnej imitacji kamienia
Hiszpańska imitacja kamienia łączy w sobie współczesny minimalizm i ponadczasową elegancję poprzez zestawienie oszczędnej, kamiennej faktury z intensywną, antracytowo-czarną barwą. Wyrazista płytka świetnie pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji, ale też do wnętrz eleganckich, gdzie może stanowić fantastyczne tło dla złotych dodatków, takich jak armatura łazienkowa i kuchenna. Porcelanosa Tourmalet Black L 59,6x59,6 dobrze prezentuje się w towarzystwie imitacji drewna, płytek monochromatycznych i złotej, miedzianej lub srebrnej mozaiki, co czyni ją wszechstronną opcją do wykańczania lub dekoracji przestrzeni.
Porcelanosa Tourmalet Black – hebanowa imitacja kamienia o doskonałych parametrach technicznych
Czarna imitacja kamienia hiszpańskiego producenta to nie tylko ciekawy, intensywny i unikalny wygląd, ale też doskonała jakość komponentów, która zapewnia kaflom Porcelanosa Tourmalet Black trwałość i wytrzymałość. Odporność na ścieranie, wilgoć i trudne warunki atmosferyczne gwarantują utrzymanie efektu wizualnego przez długi czas użytkowania nie tylko w domu, ale także na zewnątrz – na tarasie, patio czy balkonie. Średniej wielkości płytki Porcelanosa Tourmalet Black dobrze układa się zarówno na większych powierzchniach, jak i na fragmentach ścian, co daje duże możliwości ich wykorzystania. Matowa powierzchnia jest antypoślizgowa, co jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowania.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,43 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27,65 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #61987 |
