Cena za opakowanie: 496,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Porcelanosa Tourmalet Caliza L 120x120 – imitacja kamienia do przytulnych i nowoczesnych aranżacji
Hiszpańskie płytki Porcelanosa Tourmalet Caliza L 120x120 to imitacja kamienia o barwie piaskowca. Beżowy, stonowany odcień w połączeniu z matowym wykończeniem nadaje kaflom nowoczesnego, minimalistycznego wyglądu. Porcelanosa Tourmalet Caliza L 120x120 świetnie pasują do aranżacji nawiązujących do natury, takich jak boho czy do stylów biofilnych. Dobrze sprawdzają się w harmonijny stylu japandi, w oszczędnym minimalizmie i eleganckim quiet luxury, stanowiąc idealne tło dla białych i beżowych dodatków, a także dla złotych i miedzianych elementów, takich jak armatura łazienkowa i kuchenna.
Porcelanosa Tourmalet Caliza – wielkoformatowa imitacja kamienia na ścianę i podłogę
Płytki wielkoformatowe ograniczają ilości szczelin fugowych, a rektyfikacja umożliwia układanie elementów w odległości zaledwie 2 mm. To zapewnia niemal jednolite, perfekcyjne wykończenie powierzchni. Porcelanosa Tourmalet Caliza są odporne na wilgoć, ścieranie i nacisk, dlatego są dobrym rozwiązaniem zarówno na ściany, jak i na podłogi także w tak trudnych pomieszczeniach, jak kuchnie i łazienki. Duża wytrzymałość na mróz i promieniowanie umożliwia układanie płytek także na patio i tarasie oraz na elewacji.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Porcelanosa - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30,3 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #61995 |
