Cena za opakowanie: 275,88 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marazzi Fabula Wall Calacatta 33x100 MN30 biała płytka ścienna imitująca marmur z szarymi żyłkami - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,32 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x100 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60766 |
