Cena za opakowanie: 286,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marazzi Fabula Calacatta 60x120 – płytka imitująca marmur o klasycznym charakterze
Tym razem włoski producent sięga po strukturę i wzór, które urzekły już Starożytnych możnowładców. Imitacja marmuru Marazzi Fabula Calacatta 60x120 odwzorowuje wygląd klasycznego, eleganckiego minerału. Białe tło i szare, mocne żyłkowanie sprawiają, że płytki są wyraziste, dominują w każdym wnętrzu, a jednocześnie nie przytłaczają go. Matowe wykończenie powierzchni tonuje moc wyrazu, dodając kaflom uniwersalności i funkcjonalności. Z Marazzi Fabula Calacatta 60x120 stworzysz wnętrza eleganckie, wręcz luksusowe – zarówno w tym klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym wydaniu.
Marazzi Fabula Calacatta 60x120 – włoska imitacja marmuru trafiona w polski klimat
Marazzi jako marka o światowej renomie, która jest jednym z największych eksporterów płytek ceramicznych, dba, aby ich produkty dopasowane były do wymogów klientów i zmian klimatycznych w różnych regionach globu. Płytki Marazzi Fabula Calacatta 60x120 świetnie odnajdują się w naszych warunkach atmosferycznych. Odporne na wilgoć, mróz, promieniowanie UV i ścieranie świetnie sprawdzają się jako materiał wykończeniowy nie tylko wnętrz domów i przestrzeni użytkowych, ale także tarasów i patio. Duże rozmiary i rektyfikowane krawędzie pozwalają stworzyć jednorodną powierzchnię, co zwiększa walory estetyczne wnętrza.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 36 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60742 |
