Cena za opakowanie: 286,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marazzi Fabula Marfil 60x120 – płytka imitująca marmur w beżowym kolorze
Imitacja marmuru Marazzi Fabula Marfil 60x120 cm to wyjątkowa propozycja na rynku. Wyróżnia się stonowaną, beżową i ciepłą kolorystyką oraz znikomym, niemal niewidocznym żyłkowaniem. To sprawia, że design ciekawie łączy elegancką strukturę marmuru z bardziej stonowaną formą piaskowca. Naturalny charakter podkreśla jeszcze matowe wykończenie. Stosunkowo jasna barwa sprawia, że materiał wygląda świetnie ułożony na wszystkich powierzchniach, co wprowadza wnętrze w świat modnych aranżacji quiet luxury lub też harmonijnego stylu japandi. Kafelki Marazzi Fabula Marfil 60x120 można też układać fragmentarycznie – na wybranej powierzchni lub jej części. Doskonale komponują się z imitacją drewna i kamienia.
Marazzi Fabula Marfil 60x120 – stonowana imitacja marmuru zastosowania wewnątrz budynków i w ich otoczeniu zewnętrznym
Marazzi Fabula Marfil 60x120 to płytki marmuropodobne o wszechstronnym zastosowaniu. Jako kafelki ścienne i podłogowe dają nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych projektów. Wysoka antypoślizgowość oraz niska absorpcja wilgoci pozwalają na ich układanie w tak newralgicznych miejscach, jak podłogi w łazience, kuchni i wiatrołapie. Natomiast odporność na ścieranie, mróz i promieniowanie UV czyni z imitacji marmuru idealny wybór na taras i patio. Marazzi Fabula Marfil 60x120 cm można wykorzystać także jako płytki elewacyjne. Rektyfikacja pozwala na układanie elementów w odległości zaledwie 2 mm, co pozytywnie wpływa na efekt wizualny. Parametry techniczne pozwalają na ich zastosowanie nie tylko w przestrzeni domowej, ale także do wykończenia biur, restauracji i hoteli.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 36 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60750 |
