Cena za opakowanie: 286,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Marazzi Fabula Golden 60x120 – biała imitacja marmuru z elementami luksusowego złota
Włoska imitacja marmuru Marazzi Fabula Golden 60x120 cm to propozycja dla poszukiwaczy kwintesencji elegancji w klasycznej odsłonie. Białe tło z intensywnie zaznaczonym, szarym żyłkowaniem wiernie oddaje charakter ekskluzywnego materiału, w którym zakochali się już Starożytni. Płytki Marazzi Fabula Golden 60x120 wyróżniają delikatne, pozłacane żyłki, które w sposób subtelny nadają powierzchni wyjątkowego charakteru. Włoska imitacja marmuru to idealne jako tło w aranżacjach klasycznych, modern classic i glamour. Matowa powierzchnia tonuje wyrazistość Marazzi Fabula Golden 60x120, jednak nie odbiera kaflom luksusowego charakteru.
Marazzi Fabula Golden 60x120 – luksusowa imitacja marmuru dla każdego
Imitację marmuru Marazzi Fabula Golden 60x120 można wykorzystać zarówno do wykończenia domu, jak i obiektów o intensywnym użytkowaniu, takich jak biura, hotele, przestrzenie sklepowe i restauracje. Matowa powierzchnia nie tylko tonuje wyrazistość tej propozycji, ale także podwyższa parametry antypoślizgowości i odporności na ścieranie. Kafle Marazzi Fabula Golden 60x120 są więc idealnym rozwiązaniem na podłogi zarówno w eleganckim salonie, jak i użytkowej kuchni, intensywnie eksploatowanym korytarzu i w holu czy wiatrołapie. Duże rozmiary i rektyfikowane krawędzie pozwalają ograniczyć ilość i szerokość szczelin fugowych, które łatwo ulegają trwałym zabrudzeniom. Dzięki tym parametrom włoska imitacja marmuru może być świetnym rozwiązaniem do wymagających stref, takich jak ściana nad blatem roboczym w kuchni czy pod natryskiem w łazience. Odporność na mróz i wilgoć sprawiają, że Marazzi Fabula Golden 60x120 sprawdzają się także jako materiał wykończeniowy na taras i patio.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Marazzi - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 36 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #60743 |
