Cena za opakowanie: 583,20 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Zjawiskowy design z płytkami Imola Parade PRDE RB12DG RM 60x120
Szukasz wyjątkowego materiału, który nada Twojej przestrzeni niepowtarzalnego wyrazu? Włoskie płytki gresowe Imola Parade PRDE RB12DG RM 60x120 to mistrzowska i niezwykle wierna imitacja klasycznego lastryko w nowoczesnej, ciemnoszarej odsłonie. Charakterystyczne, wielobarwne kruszywo zatopione w chłodnym tle o barwie grafitu przyciąga wzrok i stanowi idealną bazę dla odważnych, loftowych oraz minimalistycznych aranżacji. Praktyczny, prostokątny format 60x120 cm doskonale prezentuje się zarówno na ścianach, jak i na posadzkach, wprowadzając dynamikę do każdego pomieszczenia. Dzięki precyzyjnie rektyfikowanym krawędziom, kafle możesz układać z zastosowaniem bardzo wąskiej fugi. Pozwala to na uzyskanie niemal całkowicie jednolitej, spójnej i eleganckiej powierzchni, która odmieni wygląd Twojego salonu, łazienki czy kuchni.
Mrozoodporny gres o wszechstronnym zastosowaniu
Kolekcja Parade od renomowanego włoskiego producenta Imola to synonim bezkompromisowej jakości. Prezentowany gres porcelanowy w matowym wykończeniu charakteryzuje się świetną odpornością na ścieranie, zarysowania oraz wchłanianie wilgoci. Dodatkowo, pełna mrozoodporność sprawia, że model PRDE RB12DG RM to bezpieczny i niezwykle trwały wybór nie tylko do wnętrz mieszkalnych, ale również jako stylowe wykończenie nowoczesnego tarasu czy balkonu. Matowa, strukturalna powierzchnia jest wysoce estetyczna i łatwa w codziennej pielęgnacji. Wybierając ten produkt, inwestujesz w autentyczny włoski styl, funkcjonalność i ponadczasową solidność, która bez najmniejszego problemu sprosta trudom codziennego użytkowania.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #50433 |
Produkty powiązane
