Cena za opakowanie: 761,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Odkryj włoski styl z płytkami Imola Parade PRDE RB120B RM 120x120
Szukasz materiału, który łączy w sobie ponadczasową elegancję i bezkompromisową jakość? Płytki gresowe Imola Parade PRDE RB120B RM 120x120 imitujące lastryko to mistrzowska propozycja od renomowanego włoskiego producenta. Ten wielkoformatowy gres w subtelnym, kremowo-beżowym odcieniu doskonale rozjaśni wnętrze, wprowadzając do niego ciepło oraz nowoczesny charakter. Strukturalna powierzchnia wiernie oddaje urok klasycznego terrazzo, nadając aranżacjom unikalnej głębi i autentyczności. Dzięki precyzyjnej rektyfikacji krawędzi, kafle można układać z zastosowaniem minimalnej fugi. Pozwala to na stworzenie zachwycającej, niezwykle estetycznej i niemal jednolitej powierzchni zarówno na ścianach, jak i na podłogach.
Niezawodna trwałość i wszechstronne zastosowanie
Kolekcja Imola Parade to nie tylko urzekający design, ale również gwarancja najwyższych parametrów technicznych. Solidna grubość 10 mm oraz pełna mrozoodporność sprawiają, że te wyjątkowe płytki gresowe sprawdzą się znakomicie nie tylko w reprezentacyjnym salonie, nowoczesnej łazience czy kuchni, ale również jako trwałe wykończenie tarasu i balkonu. Są bardzo odporne na codzienne uszkodzenia mechaniczne i niezwykle łatwe w pielęgnacji. Wybierając kwadratowy model PRDE RB120B RM, inwestujesz w prestiżowy i sprawdzony produkt, który bez problemu przetrwa próbę czasu, stale zachowując swój pierwotny, luksusowy wygląd. To idealna baza dla Twoich najśmielszych wizji projektowych.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #50418 |
Produkty powiązane
