Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
639,00 zł m2
5520.96
Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 5 520,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Imola Parade PRDE 120DG LV 120x120 płytki gresowe imitujące lastryko- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #50386 |
Produkty powiązane
