Cena za opakowanie: 603,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Jasne i przestronne wnętrze z płytkami Imola Parade PRDE 12W RM 60x120
Szukasz sposobu na świetliste i optycznie powiększone wnętrze? Włoskie płytki gresowe Imola Parade PRDE 12W RM 60x120 to mistrzowska imitacja klasycznego lastryko w czystej, białej tonacji. Jasne tło ze starannie wkomponowanym, wielobarwnym kruszywem nadaje aranżacji niezwykłej świeżości. Matowa powierzchnia perfekcyjnie eksponuje autentyczność wzoru, idealnie pasując do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego. Prostokątny format 60x120 cm oraz precyzyjnie rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z wykorzystaniem minimalnej fugi. W ten sposób stworzysz wysoce estetyczną, spójną płaszczyznę, która z łatwością stanie się główną ozdobą Twojego salonu, kuchni czy luksusowej łazienki.
Mrozoodporny gres o niezawodnych parametrach
Wybór kolekcji Imola Parade to inwestycja w jakość, która z powodzeniem przetrwa próbę czasu. Ten twardy, włoski gres porcelanowy wyróżnia się nie tylko pięknym wzornictwem, ale i doskonałymi parametrami technicznymi. Jest wysoce odporny na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i wchłanianie wilgoci. Pełna mrozoodporność sprawia, że model PRDE 12W RM jest w stu procentach uniwersalny – zastosujesz go zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, jako solidne wykończenie przydomowego tarasu czy balkonu. Matowe wykończenie jest również bardzo praktyczne i gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości posadzki. Postaw na sprawdzone, prestiżowe rozwiązania i ciesz się nienagannym designem każdego dnia.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Imola- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #50447 |
Produkty powiązane
