Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
179,00 zł m2
82.16
Cena za opakowanie: 82,16 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Emil Ceramica Sixty Small Esagona Fango Silktech 21x18,2 EKMS gresowe płytki heksagonalne- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,46 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 16 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 21x18 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Heksagon |
| ID produktu | #43473 |
Produkty powiązane
