Cena za opakowanie: 619,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41547 |
Opis
Besco Panel Aveo/Aveo Duo 50x195 PA-50-195-C panel boczny do kabin Walk-In Aveo- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 50x195 cm
