Cena za opakowanie: 619,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41546 |
Opis
Besco Panel Aveo/Aveo Duo 30x195 PA-30-195-C panel boczny do kabin Walk-In Aveo podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 30x195 cm
