Cena za opakowanie: 619,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41510 |
Opis
Besco Panel Eco-N Flex Black 30x195 PEFB-30-195C panel boczny do kabiny Walk-In Eco-N- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: czarny
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 30x195 cm
