Emil Ceramica Tele Di Marmo Selection White Paradise Full Lappato 90x90 EJW8 płytki gresowe imitujace kamień
Cena za opakowanie: 549,18 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #43602 |
Opis
