Emil Ceramica Tele Di Marmo Selection Nero Marquinia Full Lappato 60x120 EJW6 płytki gresowe imitujace marmur
Cena za opakowanie: 424,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #43611 |
Opis
