Emil Ceramica Tele Di Marmo Selection White Paradise Full Lappato 90x180 EJVY płytki gresowe imitujace kamień
Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 3 878,28 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 3,24 m2 |
| Producent | Emil Ceramica- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 78 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x180 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #43600 |
Opis
