Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 1 507,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 42 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #36495 |
Opis
Wielkoformatowe płytki gresowe Coem Lagos Sand 120x120 – ciepło piaskowego kamienia
Włoski gres Coem Lagos Sand w imponującym formacie 120x120 cm to kwintesencja śródziemnomorskiego stylu połączonego z najwyższą jakością. Płytki w mistrzowski sposób oddają urodę naturalnego kamienia, a ich ciepły, piaskowy odcień wprowadza do wnętrza harmonię oraz przytulny charakter. Zastosowanie wysokiej klasy mrozoodpornego gresu gwarantuje wyjątkową odporność na ścieranie, zarysowania oraz działanie wilgoci. Stanowią one w pełni bezpieczny i niezawodny materiał wykończeniowy na intensywnie użytkowane posadzki w reprezentacyjnym salonie, eleganckiej łazience, a także na zewnętrznym tarasie. Wybierając uznaną na świecie markę Coem, inwestujesz w prestiżowy, autentyczny włoski design premium, który z powodzeniem sprosta próbie czasu.
Monumentalny format i niezawodna trwałość na lata
Zastosowanie wielkiego formatu 120x120 cm pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni i maksymalne zredukowanie ilości widocznych podziałów. Precyzyjnie rektyfikowane krawędzie modelu Coem Lagos Sand dają możliwość użycia niezwykle wąskiej fugi, tworząc zachwycający efekt gładkiej, spójnej płaszczyzny z kamienia. W przeciwieństwie do minerałów naturalnych innowacyjna twarda ceramika jest całkowicie plamoodporna, banalnie prosta w pielęgnacji i zwalnia z obowiązku impregnacji. Dodatkowo ten wytrzymały gres znakomicie przewodzi ciepło, stając się optymalnym rozwiązaniem na systemy ogrzewania podłogowego. Piaskowa tonacja płytek perfekcyjnie współgra z naturalnym drewnem, lnem i rattanem, będąc wymarzoną bazą dla projektów w stylu modern organic, boho czy wabi-sabi.
