Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 1 507,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 42 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #36500 |
Opis
Wielkoformatowe płytki gresowe Coem Lagos Light Grey 120x120 – nowoczesność jasnoszarego kamienia
Włoski gres Coem Lagos Light Grey w imponującym formacie 120x120 cm to kwintesencja nowoczesnego minimalizmu połączonego z surowym pięknem natury. Płytki te z niezwykłą precyzją odwzorowują strukturę naturalnego kamienia, a ich jasnoszary, świetlisty odcień optycznie powiększa wnętrze, wprowadzając do niego poczucie harmonii. Zastosowanie najwyższej klasy mrozoodpornego gresu gwarantuje wyjątkową odporność na ścieranie, zarysowania oraz działanie wilgoci. Stanowią one w pełni bezpieczny i niezawodny materiał wykończeniowy na intensywnie użytkowane posadzki w reprezentacyjnym salonie, minimalistycznej łazience, a także na zewnętrznym tarasie. Wybierając uznaną na całym świecie markę Coem, inwestujesz w prestiżowy, autentyczny włoski design, który sprosta próbie czasu.
Monumentalny format i niezawodna funkcjonalność na lata
Zastosowanie wielkiego formatu 120x120 cm pozwala na znaczną redukcję ilości widocznych spoin, co przekłada się na spektakularny efekt gładkiej, kamiennej płaszczyzny. Precyzyjnie rektyfikowane krawędzie modelu Coem Lagos Light Grey dają możliwość użycia niezwykle wąskiej fugi. W przeciwieństwie do minerałów naturalnych innowacyjna twarda ceramika jest całkowicie plamoodporna, banalnie prosta w pielęgnacji i zwalnia z obowiązku uciążliwej impregnacji. Dodatkowo ten wytrzymały gres znakomicie przewodzi ciepło, stając się optymalnym rozwiązaniem na systemy ogrzewania podłogowego. Jasnoszara tonacja płytek perfekcyjnie współgra z naturalnym drewnem, szkłem i czarną stalą, będąc wymarzoną bazą dla projektów w stylu loftowym, industrialnym czy modern classic.
