Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 1 507,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Coem-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 42 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #35239 |
Opis
Wielkoformatowe płytki gresowe Coem Flow Light Grey 120x120 – nowoczesna lekkość
Włoski gres Coem Flow Light Grey w formacie 120x120 cm to synonim współczesnej elegancji i ponadczasowego minimalizmu. Jasnoszary odcień oraz subtelna, jednorodna struktura płytek optycznie powiększają przestrzeń, wprowadzając do niej harmonię. Zastosowanie najwyższej jakości mrozoodpornego gresu gwarantuje wyjątkową wytrzymałość na ścieranie, wilgoć oraz obciążenia mechaniczne. To bezpieczny i uniwersalny materiał wykończeniowy, doskonały na intensywnie użytkowane podłogi w salonie, minimalistycznej łazience, a także na zewnętrznym tarasie. Wybierając uznaną markę Coem, inwestujesz w prestiżowy, włoski design premium oraz bezkompromisową jakość na dekady.
Monumentalny format i wszechstronna baza aranżacyjna
Zastosowanie wielkiego formatu 120x120 cm pozwala na redukcję widocznych spoin do minimum. Precyzyjnie rektyfikowane krawędzie modelu Coem Flow Light Grey dają możliwość zastosowania niezwykle wąskiej fugi, tworząc spektakularny efekt gładkiej, spójnej płaszczyzny. W przeciwieństwie do surowego betonu twarda ceramika jest całkowicie plamoodporna, bezproblemowa w utrzymaniu czystości i nie wymaga impregnacji. Dodatkowo ten wytrzymały gres fenomenalnie przewodzi ciepło, stając się optymalnym rozwiązaniem dla systemów ogrzewania podłogowego. Jasnoszara tonacja płytek stanowi perfekcyjną bazę dla wnętrz w stylu industrialnym, skandynawskim oraz modern classic, idealnie komponując się z naturalnym drewnem i czarną stalą.
