Cena za 5 opakowania (min. zamówienie): 745,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Cegła Cięta Interior 6,5x27 płytka z naturalnej cegły - podstawowe informacje
Struktura zewnętrzna jest bardziej równa od wersji Classic. Kolekcja ta nie posiada większych ubytków spowodowanych pozyskiwaniem cegły z budynków.
Płytki te charakteryzują się równymi brzegami co ułatwia fugowanie. Jest to ogromny plus przy dużych projektach.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 57 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 2,5 cm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 7,5x30 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 5 |
| ID produktu | #12520 |
