Cena za 5 opakowania (min. zamówienie): 995,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Cegła Cięta Classic 6,5x27 płytka z naturalnej cegły - podstawowe informacje
Charakteryzuje się nierówną powierzchnią z licznymi odpryskami oraz pozostałościami po zaprawie wapiennej. Swoim niepowtarzalnym wyglądem, zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,00 m2 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 57 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 2-2,5 cm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 7,5x30 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 5 |
| ID produktu | #12519 |
