Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
185,00 zł
159,00 zł m2
228.96
Cena za opakowanie: 228,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją:
155,00 zł
Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Caesar Portraits Rouen Matt 60x60 szara matowa płytka włoska imitująca kamień - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Caesar- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #58814 |
Produkty powiązane
