Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
399,00 zł m2
287.28
Cena za opakowanie: 287,28 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Caesar Portraits Erice 60x120- 20mm płytka tarasowa w beżowym kolorze imitująca kamień - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Caesar - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33,35 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #65746 |
Produkty powiązane
