Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki:
14 - 21 dni roboczych
Cena:
219,00 zł m2
315.36
Cena za opakowanie: 315,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Caesar Portraits Faro Matt 60x120 kremowa matowa płytka włoska imitująca kamień - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Caesar - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 29 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #65648 |
Produkty powiązane
