Cena za opakowanie: 1 719,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 110 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41584 |
Opis
Besco Exo-C Black 110x190 ECB-110-190C czarne uchylne drzwi do wnęki prysznicowe- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: czarny
- typ kabiny: drzwi uchylne
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 110x190 cm
