Cena za opakowanie: 1 609,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41580 |
Opis
Besco Exo-C 100x190 EC-100-190C chromowane uchylne drzwi do wnęki prysznicowe- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- typ kabiny: drzwi uchylne
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 100x190 cm
