APE Home Snow 20x60 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 182,52 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Home Snow 20x60 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 9 szt. |
| Przeznaczenie | Ściany |
| Grubość (mm) | 9,70 mm |
| Waga opakowania (kg) | 18,95 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x60 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #36959 |
