APE Home Decor Prodigy Beige 20x60 płytki ścienne dekoracyjne
Cena za opakowanie: 139,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Home Decor Prodigy Beige 20x60 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Producent | APE-Hiszpania |
| Przeznaczenie | Ściany |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20,91 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #36993 |
