APE Decor Chic II Pearl Rect 31,6x90 płytki ścienne dekoracyjne
Cena za opakowanie: 359,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | APE-Hiszpania |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 10,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22,21 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #35773 |
Opis
