APE Chic Pearl Rect 31,6x90 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 261,06 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,14 m2 |
| Producent | APE- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 9,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #35617 |
Opis
