APE/Carmen Memories Trip White Crackled 9,8x16,8 płytki ścienne romby
Cena za opakowanie: 269,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE/Carmen Memories Trip White Crackled 9,8x16,8 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 62 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 7,80 mm |
| Waga opakowania (kg) | 6,79 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x15 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Romb |
| ID produktu | #41814 |
