APE/Carmen Memories Smiles Mist 12x12,5 płytki dekoracyjne rybia łuska
Cena za opakowanie: 164,67 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE/Carmen Memories Smiles Mist 12x12,5 - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,33 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 44 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 9,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 5,69 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x10 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Rybia łuska |
| ID produktu | #41829 |
