ABK Native Forest 60x120 płytki kamienne gresowe
Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 1 075,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Native Forest 60x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | ABK-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #45442 |
