ABK Out.20 Native Fog Rett. 90x90-20mm gresowe płyty tarasowe imitujące beton
Cena za 6 opakowania (min. zamówienie): 1 987,74 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Out.20 Native Fog Rett. 90x90-20mm gresowe płyty tarasowe imitujące beton- podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,81 m2 |
| Producent | ABK- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 6 |
| ID produktu | #45431 |
