ABK Interno9 Dark 30x120 płytki metalizowane gresowe
Cena za opakowanie: 358,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Interno9 Dark 30x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | ABK-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28,80 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45574 |
