ABK Interno9 Rust 30x60 płytki metalizowane gresowe
Cena za opakowanie: 214,92 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Interno9 Rust 30x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | ABK- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 21,60 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45599 |
