Werit Jomo Tech Exclusive 40 175-30750400-38 odpływ liniowy 75 cm czarny z maskownicą i matą uszczelniającą
Cena za opakowanie: 659,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Werit Jomo Tech Exclusive 40 175-30750400-38 odpływ liniowy 75 cm czarny z maskownicą i matą uszczelniającą - podstawowe informacje :
- Kod producenta: 175-30650400-38
- odpływ liniowy 750 mm
- mata uszcelniająca
- materiał: stal nierdzewna
- syfon z suchym systemem anty-zapachowym CLEAR FLOW, łatwy do utrzymania w czystości
- odwracana maskownica ze stali nierdzewnej w wersji Flis (gładka lub możliwość wypełnienia płytką)
Dane techniczne
| Producent | Werit Jomo - Niemcy |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 50 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 60 mm |
| Rodzaj | Liniowy |
| Długość | 75 cm |
| ID produktu | #25624 |
