Werit Jomo Tech Exclusive 40 175-30650400-00 odpływ liniowy 65 cm z maskownicą i matą uszczelniającą
Cena za opakowanie: 665,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Werit Jomo Tech Exclusive 40 175-30650400-00 odpływ liniowy 65 cm z maskownicą i matą uszczelniającą - podstawowe informacje :
- Kod producenta: 175-30650400-00
- odpływ liniowy 650 mm
- maskownica do wypełnienia Flis
- mata uszcelniająca
- materiał: stal nierdzewna
- przepustowość 30-38 l/min
- syfon z suchym systemem anty-zapachowym CLEAR FLOW, łatwy do utrzymania w czystości
- odwracana maskownica ze stali nierdzewnej w wersji Flis 65 x 6,3 x 1,5 cm (gładka lub możliwość wypełnienia płytką)
Dane techniczne
| Producent | Werit Jomo - Niemcy |
| W zestawie | Nóżki, mata uszczelniająca i syfon |
| Przepuszczalność syfonu | 50 l/min |
| Przyłącze | 50 mm |
| Wysokość zabudowy | 60 mm |
| Rodzaj | Liniowy |
| Długość | 65 cm |
| ID produktu | #25529 |
