Cena za opakowanie: 234,95 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Vives Pamukkale-R Blanco 32x99 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,27 m2 |
| Producent | Vives - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 11 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24,20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x100 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #25068 |
